Dlaczego postawić na zioła HERBAVIS?

Rodzina to podstawa - Jesteśmy czeską firmą rodzinną, założoną w 2012 roku, z siedzibą w Czeskim Cieszynie, która szanuje tradycję i naturę. Naszym celem jest przekazywać swoje doświadczenia na polu medycyny naturalnej. Specjalizujemy się w produktach o czysto naturalnym pochodzeniu, czyli produktach medycyny naturalnej lub alternatywnej. Naszą alma mater jest sama natura. Inspirację czerpiemy także z wypowiedzi „ojca medycyny” Hipokratesa: "Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób".

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego wszystkich, którzy chcą zachować zdrowie, dobre samopoczucie i świetną kondycję. Proponujemy w pełni naturalne preparaty i herbaty ziołowe, a także naturalne suplementy diety – wszystko to, co daje nam natura dla naszej witalności.


Podstawę naszej oferty stanowią różne typy ziół w postaci zmielonej, suszonej lub herbat do zaparzania. Wszystkie zioła lecznicze wykazują wyjątkowo pozytywny wpływ na organizm człowieka, odpowiednio go stymulują i mobilizują komórki w procesach oczyszczających czy wzmacniających. Mamy najbardziej uznane rośliny lecznicze z Ameryki Południowej i Azji, których skuteczne działanie potwierdzają nie tylko liczne badania naukowe, ale przede wszystkim wieloletnia tradycja medycyny naturalnej.

Rośliny amazońskich Indian są od wielu wieków stosowane z powodzeniem przez kolejne pokolenia w walce z konkretnymi schorzeniami, ale również w celu zbudowania odpowiedniej odporności. Silny organizm sam jest w stanie pokonać chorobotwórcze drobnoustroje. Jednocześnie zioła peruwiańskie przekonują o swojej skuteczności coraz więcej osób w naszym kraju, a my z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw potrzebom rynkowym.
Ziołolecznictwo | Herbavis.plZioła dla Twojego zdrowia | Herbavis.pl

Naszym punktem odniesienia jest także ponad 40-letnie doświadczenie MUDr. Marcela Paszandy, pediatry i kierownika oddziału pediatrycznego, który zajmuje się medycyną alternatywną od 1989 roku. Jego obecna specjalizacja to homeopatia, fitoterapia (ziołolecznictwo), irydologia (metoda rozpoznawania choroby na podstawie tęczówki oka), laseroterapia, akupunktura i inne metody, które są podstawą medycyny współczesnej, jednak przez presję współczesnego społeczeństwa zostały nieco zapomniane. MUDr. Paszanda prowadzi praktyki w swojej profesjonalnej przychodni w Czeskim Cieszynie, a jego zadowoleni pacjenci są również naszymi klientami.

„Spójrz głęboko w naturę, wtedy wszystko lepiej zrozumiesz.“ — Albert Einstein.
 

Zioła peruwiánskie | Herbavis.pl

Zaufanie do uzdrawiającej siły natury jest podstawą firmy Herbavis, która w swojej ofercie posiada wysokiej jakości naturalne produkty z całego świata. Oferujemy zioła, które można znaleźć w naszych ogrodach, ale także produkty z Indii, Japonii czy Chin. Jednak nasza specjalizacja to głównie produkty z Amazonii, zwłaszcza zioła peruwiańskie.
 


Peruwiańskie zioła to rośliny, które organizm przyjmuje bez problemów i skutków ubocznych. Ponadto mają szeroki zakres zastosowań, dzięki czemu są w stanie leczyć nie tylko pojedyncze problemy, ale także przynieść korzyści dla całego ciała. Są naturalnymi środkami leczniczymi bez chemikaliów i pestycydów, a w rdzennych plemionach niektóre uważane są nawet za święte, szczególnie ze względu na ich siłę i szybkość działania.

Informacje na ich temat są znane tutaj dzięki znanej osobistości ziołolecznictwa peruwiańskiego, którą jest Edmund Szeliga (1910 - 2005) polski misjonarz, zwany plemionami indiańskimi El Padre (ojciec). Stał się odkrywcą, populistą i znaną osobistością na polu lecznictwa peruwiańskiego. Chęć pomocy innym zaprowadziła go do odległych obszarów Andów i Amazonii, gdzie od rdzennych plemion nauczył się zasad życia w naturze i korzystania z jej cennych darów.

Z tych cennych roślin peruwiańskich i nie tylko pochodzi właśnie oferta naszej firmy Herbavis, w której znajdziesz czysto naturalne preparaty, herbaty ziołowe, a także naturalne suplementy diety od dostawców, których starannie wybieramy pod nadzorem Czeskiej Państwowej Inspekcji Rolnej i Żywnościowej.

„Gdy kierujemy się naturą, nie trzeba w nic wątpić.“ — Marcus Tullius Cicero – filozof rzymski.

Zapraszamy wszystkich miłośników rozwiązań alternatywnych dla klasycznych farmaceutyków, którzy rozumieją, że zdrowia najprościej szukać w darach natury. Mamy szeroką wiedzę na temat przeznaczenie i stosowania konkretnych ziół, więc w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy naszą poradą. Wszystkie zioła peruwiańskie i inne rośliny lecznicze oferujemy w bardzo korzystnych cenach.

Wierzymy, że dołączycie do zadowolonej grupy stałych klientów naszych produktów Herbavis. Życzymy Wam dobrego zdrowia i dużo pozytywnej energii życiowej :)

Postaw na skuteczne w działaniu zioła lecznicze!