Herbavis - jesteśmy firmą rodzinną, która swoją inspirację i wiedzę ziół leczniczych czerpie z doświadczenia MUDr. Marcela Paszandy.

Naszym celem jest te niesamowite skarby natury przedawać dalej, albowiem "Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób" - Hippokrates.

Ziołolecznictwo | Herbavis.plZioła dla Twojego zdrowia | Herbavis.eu

Herbavis.eu - to sklep internetowy (eShop),  który zajmuje się sprzedażą sprawdzonych produktów medycyny alternatywnej

Początki firmy Herbavis sięgają roku 2012 i są związane z działalnością jednego z bardzo szanowanych lekarzy medycyny niekonwencjonalnej MUDr. Marcelem Paszandą. Wszystkie preparaty dostępne w e-sklepie Herbavis.eu są polecane przez MUDr. Paszandę ze względu na ich skuteczne działanie na poprawę stanu zdrowia, które było zaobserwowane podczas długoletniej praktyki lekarskiej u rozmaitych schorzeń wielu pacientów.
 

Zioła peruwiánskie | Herbavis.plW ofercie firmy Herbavis znajdują się zwłaszcza herbaty ziołowepreparaty ziołowe, preparaty wzmacniające odporność, naturalne suplementy korzystnie wpływające na funkcjonowanie organizmu oraz preparaty witaminowo-mineralne, które pochodzą z różnych zakątków świata np. Amazonii, Indii, Japonii.
 
Niemniej w asortymencie firmy Herbavis można znaleźć również tradycyjne zioła, których właściwości lecznicze znały już nasze babcie. Działalność firmy skupiona jest zwłaszcza na zaspokojeniu życzeń klientów dotyczących produków bazujących na naturalnych składnikach bez dodatków barwników, aromatów, stabilizatorów, sztucznych substancji słodzących itp., które znacznie obciążają organizm.
 
Dzięki starannemu wyboru godnych zaufania dostawców, preparaty firmy Herbavis charakteryzuje wysoka jakość, którą doceniają przede wszystkim zadowoleni klienci. Szeroka gama produktów jest ciągle uzupełniana o nowości, więc zapraszamy do e-sklepu Herbavis po produkty, które pomagają polepszać samopoczucie i zdrowie.

 

google-site-verification: google231532848630d1e4.html